Ferie to czas by czytać nowości, których mnóstwo w naszej bibliotece

Do ferii zostało już tylko 5 dni. Za sprawą udziału w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa szkolna biblioteka zakupiła nowości wydawnicze o jakich marzyliście. Zakupiliśmy 681 tytułów. Zrealizowane zostały wszystkie wasze zamówienia i życzenia. Pracy było mnóstwo ale dzięki temu możecie teraz czytać, czytać czytać, zwłąszca że za 5 dni rozpoczynają się ferie. Inwentaryzacja zakończona więc zapraszam do biblioteki po, pachnące farbą drukarską, książki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na półkach czekają książki fantasy, kryminały, obyczajowe, historyczne. Wreszcie można odstawić obowiązkowe lektury i pozwolić wirusowi czytania zawładnąć wami. Niektórzy już zdążyli tego doświadczyć. Przychodzą po kolejne tomy i z zachwytem opowiadają o tym jak trudno przestać czytać I O TO CHODZI :)

Na ferie możecie wypożyczyć po kilka tytułów Myślę, że dla wszystkich wystarczy. Pamiętajcie również o Happeningu - czyli obowiązku przebrania przedstawiciela lub wielu przedstawicieli klas w bohatera książkowego czy filmowego. Impreza w piątek. Wszak kończymy semestr artystycznie i sportowo :)

Będzie się działo :)