Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na stronie Gimnazjum nr 1 im. Olgi i Andrzeja Małkowskich w Zakopanem  
W tym miejscu tylko ważne informacje 
Codziennych wiadomości z życia szkoły szukajcie w zakładce AKTUALNOŚCI 

 

Mamy tytuł strony miesiąca października g1zakopane.szkolnastrona.pl w rankingu wszystkich stron firmowanych przez portal szkolnastrona.pl

 

 Piszcie komentarze n/t szkolnej strony tutaj   http://konkurs.szkolnastrona.pl/index.php?p=kom&id_kom=949 

 

   Jesteśmy w grze ! 

  Tytuł Administrator roku dla naszego admina

************************

 

Czytajcie on-line 

Natalia Czerniak, Dominka Migiel, Kaludia Budzyk, Jola Patyrak i Kasia Gierat pt. Długa droga do domu" 

  Więcej o wydarzeniuPROMOCJA KSIĄŻKI 

 Burmistrz Miasta Zakopane objął honorowym patronatem to wydarzenie

Uśmiech DZIĘKUJEMY 

*****************************

  Zaglądajcie na Watrę.pl i na stronę  UM Zakopane

Tam piszą o nas  Uśmiech

Jesteśmy na Facebooku

 

 

 

Artykuły

Warsztaty Uwielbienia Tańcem z Flagami

2017-02-21
Powiększ zdjęcie

Nowość. Warsztaty taneczne jakiech jeszcze nie było w naszej szkole. Coś czego jeszcze nie robiliście a polubiecie. W najbliższy weekend czyli 25 i 26 lutego w naszej szkole odbędą się Warsztaty Uwielbienia Tańcem z Flagami. Zapisy w bibilotece u p. A. Przekupień lub u Ks. B. Zaborowskiego 

Sobota godz 11.00 - 19.30               Niedziela godz. 9.00 - 13.00

 

 

Promocja czytelnictwa

2017-02-20
Powiększ zdjęcie

Artystycznie, sportowo i za pan brat z książką zakończyliśmy I półrocze. Był konkurs piosenek ilustrujących sfilmowane bajki. Była rewia bohaterów książkowych na lodzie i był happening czytelniczy. Uczniowie klas 1b,1c i 2b na lekcjach plastyki wykonali projekty plakatów, z hasłami, sentencja, złotymi myślami, maksymami zachęcającymi do czytania. W piątek, 27 stycznia barwny korowód przeszedł z plakatami na lodowisko, gdzie odbyły się Rewia na lodzie i zawody sportowe.

Warsztaty musicalowe Musicamp z naszym udziałem.

2017-02-20
Powiększ zdjęcie

Ferie zimowe za nami. Przyszedł czas dzielenia się efektami pracy w czasie ferii. Jedną z propozycji na ferie był udział w warsztatach musicalowych Musicmap. W tym roku skorzystały z nich ( za dopłatą rodziców) Paulina, Wiktoria, Karolina, Jagoda i Julka. Już jutro na YT będziecie mogli zobaczyć efekt II turnusu tegorocznych warsztatów. 

"Razem dla Andrzeja Brandstattera” koncert charytatywny

2017-02-13
Powiększ zdjęcie

UM Zakopane zaprasza i prosi o udostępnianie informacji: 

Do tej pory Andrzej Brandstatter, choć ciężko chory, wspierał dzieci skupione wokół jego fundacji "ProArtis". Dziś on sam potrzebuje pomocy. Koncerty wspierające leczenie znakomitego góralskiego tekściarza i śpiewaka odbędą się 18 i 19 lutego w hotelu Nosalowy Dwór w wyjątkowej obsadzie i w ulubionej przez niego oprawie - symfonizującej góralszczyźnie.

Artystycznie i na sportowo zakończyliśmy I półrocze !

2017-01-28
Powiększ zdjęcie

Cudowna, słoneczna pogoda i atmosfera zabawy wprowadziła nas w rozpoczynające się zimowe ferie. Piątek, 27.01 był ostatnim dniem i semestru. Postanowiliśmy, że zakończymy go z przytupem. Tak też zrobiliśmy. Samorząd szkolny i pan dyrektor zaproponowali aby to był dzień prezentacji szkolnych talentów bo w szkole z tytułem Szkoły Odkrywców Talentów jest ich mnóstwo. O godz. 9.00 w sali gimnastycznej odbyła się I cześć prezentacji.

Mamy tytuł Administratora Roku 2016 :)

2017-01-19
Powiększ zdjęcie

Na stronie http://www.szkolnastrona.pl/ czytamy Za pasję, za czas, za zaangażowanie, za przykład, za cierpliwość, za systematyczność, za umiejętności, za kreatywność i za to wszystko, czego wyrazem jest strona Gimnazjum nr 1 im. O. i A. Małkowskich w Zakopanem: http://g1zakopane.szkolnastrona.pl, tytuł Administratora Roku 2016 otrzymuje Pani Anna Przekupień. Pozostając pod niesłabnącym wrażeniem, gratulujemy!    

Zespół Szkolnastrona.pl      

O zaletach serwisu prowadzonego przez Panią Anię możecie przeczytać na stronie dedykowanej laureatowi października 2016 http://szkolnastrona.pl/strona-miesiaca,35,pazdziernik-2016.

 

Jesteśmy w grze :) Nominacje Szkolnastrona Roku 2016

2017-01-19

Śródroczne spotkanie z Rodzicami czyli WYWIADÓWKA

2017-01-20
Powiększ zdjęcie Przed wejściem na scenę

Wczoraj odbyło się śródroczne spotkanie z Rodzicami zwane potocznie WYWIADÓWKĄ. Zadballiśmy o to by, oprócz przewidywalnych informacji tj. karteczek z ocenami, uwag miłych i nie zawsze miłych, przygotować niespodzianki. Pierwszą niespodzianką był krótki wykład na temat prawidłowgo żywienia dzieci w wieku dorastania. Drugą, która została przyjęta z aplauzem, pokaz przedstawienia jasełkowego zrealizowanego przez grupe teatralną MELPOMENY pod kierunkiem pani Anny Sokołowskiej oraz zespołu wokalistek pod kierunkiem i przy akompaniamencie pana dyrektora Mirosława Spery.

Rodzice otrzymali też, nowy numer biuletynu "Nasza Szkoła" z najnowszymi newsami z życia szkoły oraz planami na ferie. 

KOMUNIKAT 13/2016/2017

2017-01-17

 Dyrektor Gimnazjum nr 1 informuje, że  dnia 19  stycznia 2017r.  o godz. 1700 odbędzie się spotkanie z rodzicami- wywiadówka. Spotkanie rozpoczniemy w auli szkoły od przekazania informacji dotyczących wszystkich oraz od niepodzianek   Następnie w klasach odbędą się spotkania z wychowcami klas.

Artystycznie i na sportowo kończymy I półrocze !

2017-01-17
Powiększ zdjęcie

Razem z wychowawcą zbieramy punkty dla klasy

27.01.2017 roku (piątek)  jest ostatnim dniem nauki przed feriami.

Samorząd szkolny ogłasza konkurs , w którym wszyscy uczniowie i nauczyciele- wychowawcy zbierają punkty na rzecz danej klasy.

Regulamin i zasady do pobrania ponizej 

RAZEM DLA ANDRZEJA BRANDSTATTERA

2017-01-11
Powiększ zdjęcie

Burmistrz Miast Zakopane pan Leszek Dorula jest współorganizatorem wydarzenia i gorąco zaprasza do udziału i wsparcia akcji charytatywnej dla Andrzeja Brandstaettera

 Wszyscy znamy dobrze Andrzej Brandstattera oraz jego działalność. Andrzej to pieśniarz, tancerz i autor tekstów. Jest także twórcą zespołów Krywań i Hawrań, z którymi wytańczył i wyśpiewał wiele nagród na festiwalach.

KOMUNIKAT 12/2016/2017

2017-01-04

Dyrektor Gimnazjum nr 1 informuje, że dzień 6 stycznia (piątek) 2017r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

    Dyrektor Gimnazjum nr 1 informuje, że w dniach od 11 do 13 stycznia 2017r. ( środa, czwartek, piątek) zostanie przeprowadzony próbny egzamin gimnazjalny dla klas trzecich. Informacje związane z przebiegiem egzaminu znajdują się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu.

 W tych dniach klasy pierwsze i drugie uczą się zgodnie z planem.

 

   

     

INFORMACJA DLA KLAS TRZECICH ZWIĄZANA Z PRÓBNYM EGZAMINEM GIMNAZJALNYM

2017-01-04

1.TERMIN EGZAMINÓW  11.01.-13.01.2017r. (środa, czwartek, piątek) GODZ.9.00.

2. UCZNIOWIE PRZYCHODZĄ NA GODZ. 8.00 I MAJĄ PIERWSZĄ LEKCJĘ.

3. PROSZĘ MIEĆ ZE SOBĄ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ LUB INNY DOKUMENT TOŻSAMOŚCI.

 4. O GODZ. 9.00 UCZNIOWIE ZOSTANĄ WPUSZCZENI DO SAL, W KTÓRYCH ODBĘDZIE SIĘ EGZAMIN.

5. PROSZĘ MIEĆ ZE SOBĄ CZARNE DŁUGOPISY , NIE WOLNO NA SALE WNOSIĆ TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, TOREBEK LUB PLECAKÓW.

6. UCZNIOWIE, KTÓRZY WCZEŚNIEJ SKOŃCZĄ PISAĆ TEST POZOSTAJĄ W SALI DO KOŃCA EGZAMINU, JEST TO SPOWODOWANE BEZPIECZEŃSTWEM ORAZ TYM, ŻE LEKCJE MAJĄ KLASY PIERWSZE I DRUGIE.

 7.W CZASIE PRZERWY MIĘDZY POSZCZEGÓLNYMI CZĘŚCIAMI EGZAMINU UCZNIOWIE KLAS TRZECICH PRZEBYWAJĄ W KAWIARENCE SZKOLNEJ LUB NA ŚWIETLICY.

8. PO ZAKOŃCZONYM EGZAMINIE UCZNIOWIE UDAJĄ SIĘ  NA LEKCJE

Życzenia Samorządu Uczniowskiego

2016-12-22

Melpomeny z Jasełkami i kolędą

2016-12-22
Powiększ zdjęcie

w czwartek przed Świętami grupa teatralna Melpomeny pod wodzą pani Anny Sokołowskiej prezentowała świąteczne Jasełka. Było wspólne śpiewanie kolęd a na koniec wigilie klasowe