Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Witamy na stronie Gimnazjum nr 1 im. Olgi i Andrzeja Małkowskich w Zakopanem  
W tym miejscu tylko ważne informacje 
Codziennych wiadomości z życia szkoły szukajcie w zakładce AKTUALNOŚCI 

W październiku to strona Gimnazjum nr 1 im. O. i A. Małkowskich w Zakopanem sięgnęła po tytuł strony miesiąca g1zakopane.szkolnastrona.pl w rankingu wszystkich stron  firmowanych przez portal szkolnastrona.pl

 

 Piszcie komentarze n/t szkolnej strony tutaj   http://konkurs.szkolnastrona.pl/index.php?p=kom&id_kom=949 

 

   Jesteśmy w grze Zaskoczony

Czytajcie on-line 

Natalia Czerniak, Dominka Migiel, Kaludia Budzyk, Jola Patyrak i Kasia Gierat pt. Długa droga do domu" 

  Więcej o wydarzeniuPROMOCJA KSIĄŻKI 

 Burmistrz Miasta Zakopane objął honorowym patronatem to wydarzenie

Uśmiech DZIĘKUJEMY 

*****************************

  Zaglądajcie na Watrę.pl i na stronę  UM Zakopane

Tam piszą o nas  Uśmiech

Jesteśmy na Facebooku

 

 

 

Artykuły

Śródroczne spotkanie z Rodzicami czyli WYWIADÓWKA

2017-01-20
Powiększ zdjęcie Przed wejściem na scenę

Wczoraj odbyło się śródroczne spotkanie z Rodzicami zwane potocznie WYWIADÓWKĄ. Zadballiśmy o to by, oprócz przewidywalnych informacji tj. karteczek z ocenami, uwag miłych i nie zawsze miłych, przygotować niespodzianki. Pierwszą niespodzianką był krótki wykład na temat prawidłowgo żywienia dzieci w wieku dorastania. Drugą, która została przyjęta z aplauzem, pokaz przedstawienia jasełkowego zrealizowanego przez grupe teatralną MELPOMENY pod kierunkiem pani Anny Sokołowskiej oraz zespołu wokalistek pod kierunkiem i przy akompaniamencie pana dyrektora Mirosława Spery.

Rodzice otrzymali też, nowy numer biuletynu "Nasza Szkoła" z najnowszymi newsami z życia szkoły oraz planami na ferie. 

KOMUNIKAT 13/2016/2017

2017-01-17

 Dyrektor Gimnazjum nr 1 informuje, że  dnia 19  stycznia 2017r.  o godz. 1700 odbędzie się spotkanie z rodzicami- wywiadówka. Spotkanie rozpoczniemy w auli szkoły od przekazania informacji dotyczących wszystkich oraz od niepodzianek   Następnie w klasach odbędą się spotkania z wychowcami klas.

Mamy tytuł Administratora Roku 2016 :)

2017-01-19
Powiększ zdjęcie

Na stronie http://www.szkolnastrona.pl/ czytamy Za pasję, za czas, za zaangażowanie, za przykład, za cierpliwość, za systematyczność, za umiejętności, za kreatywność i za to wszystko, czego wyrazem jest strona Gimnazjum nr 1 im. O. i A. Małkowskich w Zakopanem: http://g1zakopane.szkolnastrona.pl, tytuł Administratora Roku 2016 otrzymuje Pani Anna Przekupień. Pozostając pod niesłabnącym wrażeniem, gratulujemy!

Zespół Szkolnastrona.pl

O zaletach serwisu prowadzonego przez Panią Anię możecie przeczytać na stronie dedykowanej laureatowi października 2016 http://szkolnastrona.pl/strona-miesiaca,35,pazdziernik-2016.

 

Jesteśmy w grze :) Nominacje Szkolnastrona Roku 2016

2017-01-19

Artystycznie i na sportowo kończymy I półrocze !

2017-01-17
Powiększ zdjęcie

Razem z wychowawcą zbieramy punkty dla klasy

27.01.2017 roku (piątek)  jest ostatnim dniem nauki przed feriami.

Samorząd szkolny ogłasza konkurs , w którym wszyscy uczniowie i nauczyciele- wychowawcy zbierają punkty na rzecz danej klasy.

Regulamin i zasady do pobrania ponizej 

RAZEM DLA ANDRZEJA BRANDSTATTERA

2017-01-11
Powiększ zdjęcie

Burmistrz Miast Zakopane pan Leszek Dorula jest współorganizatorem wydarzenia i gorąco zaprasza do udziału i wsparcia akcji charytatywnej dla Andrzeja Brandstaettera

 Wszyscy znamy dobrze Andrzej Brandstattera oraz jego działalność. Andrzej to pieśniarz, tancerz i autor tekstów. Jest także twórcą zespołów Krywań i Hawrań, z którymi wytańczył i wyśpiewał wiele nagród na festiwalach.

KOMUNIKAT 12/2016/2017

2017-01-04

Dyrektor Gimnazjum nr 1 informuje, że dzień 6 stycznia (piątek) 2017r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

    Dyrektor Gimnazjum nr 1 informuje, że w dniach od 11 do 13 stycznia 2017r. ( środa, czwartek, piątek) zostanie przeprowadzony próbny egzamin gimnazjalny dla klas trzecich. Informacje związane z przebiegiem egzaminu znajdują się na tablicy ogłoszeń koło sekretariatu.

 W tych dniach klasy pierwsze i drugie uczą się zgodnie z planem.

 

   

     

INFORMACJA DLA KLAS TRZECICH ZWIĄZANA Z PRÓBNYM EGZAMINEM GIMNAZJALNYM

2017-01-04

1.TERMIN EGZAMINÓW  11.01.-13.01.2017r. (środa, czwartek, piątek) GODZ.9.00.

2. UCZNIOWIE PRZYCHODZĄ NA GODZ. 8.00 I MAJĄ PIERWSZĄ LEKCJĘ.

3. PROSZĘ MIEĆ ZE SOBĄ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ LUB INNY DOKUMENT TOŻSAMOŚCI.

 4. O GODZ. 9.00 UCZNIOWIE ZOSTANĄ WPUSZCZENI DO SAL, W KTÓRYCH ODBĘDZIE SIĘ EGZAMIN.

5. PROSZĘ MIEĆ ZE SOBĄ CZARNE DŁUGOPISY , NIE WOLNO NA SALE WNOSIĆ TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, TOREBEK LUB PLECAKÓW.

6. UCZNIOWIE, KTÓRZY WCZEŚNIEJ SKOŃCZĄ PISAĆ TEST POZOSTAJĄ W SALI DO KOŃCA EGZAMINU, JEST TO SPOWODOWANE BEZPIECZEŃSTWEM ORAZ TYM, ŻE LEKCJE MAJĄ KLASY PIERWSZE I DRUGIE.

 7.W CZASIE PRZERWY MIĘDZY POSZCZEGÓLNYMI CZĘŚCIAMI EGZAMINU UCZNIOWIE KLAS TRZECICH PRZEBYWAJĄ W KAWIARENCE SZKOLNEJ LUB NA ŚWIETLICY.

8. PO ZAKOŃCZONYM EGZAMINIE UCZNIOWIE UDAJĄ SIĘ  NA LEKCJE

Życzenia Samorządu Uczniowskiego

2016-12-22

Melpomeny z Jasełkami i kolędą

2016-12-22
Powiększ zdjęcie

w czwartek przed Świętami grupa teatralna Melpomeny pod wodzą pani Anny Sokołowskiej prezentowała świąteczne Jasełka. Było wspólne śpiewanie kolęd a na koniec wigilie klasowe

Głosowanie internautów na stronę roku 2016

2016-12-19

Jeżeli uważacie, że szkolna strona zasługuje na wyróżnienie to oddajcie swój głos na najlepszą Szkolnąstronę Roku 2016 razem z rodzicami wysyłajcie SMSy 

Nasza szkoła ma numer TC.SZK.949-  to treść SMS, który należy wysłać pod numer  71068  GŁOSUJCIE Uśmiech piszcie komentarze n/t szkolnej strony tutaj   http://konkurs.szkolnastrona.pl/index.php?p=kom&id_kom=949  

Spotkanie opłatkowe kadry G1

2016-12-21
Powiększ zdjęcie

We wtorek odbyło się spotkanie całej pracowniczej rodziny Gimnazjum nr 1. Na wigiljną kolację przybyli jak co roku zarówno ci aktywni, pracujący jak i ci, którzy zasłużenie odpoczywają. Wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia, śpiewali kolędy, zjedli wiglijną kolację i rozmawiali. Spotkanie poprowadził pan dyrektor Mirosław Spera. Wszyscy życzyli sobie by szkoła, w której pracują, i z którą są związani czyli Gimnazjum nr 1, przetrwała i by wszyscy spotkali się za rok w tym samym gronie. 

KOMUNIKAT 11/2016/2017

2016-12-19

Dyrektor Gimnazjum nr 1 informuje, że od dnia 23 grudnia (piątek) 2016r. rozpoczyna się przerwa świąteczna,  która potrwa do 01.01.2017r. Do szkoły wracamy 02.01.2017r. ( poniedziałek).

Wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom życzę spokojnych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Laureat Oscara pan Piotr Fudakowski w G1

2016-12-14
Powiększ zdjęcie

14.12.2016 w szkolnym kinie Gimnazjum nr 1 w Zakopanem miało miejsce niezwykłe spotkanie i projekcja pięknego filmu pt. Tajemniczy sojusznik".  Na zaproszenie pani dyrektor Zespołu Społecznych Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem Barbary Wilczyńskiej przybył do naszej szkoły producent i reżyser tego filmu,  laureat Oscara za film „Tsotsi” pan Piotr Fudakowski.  Swoją obecnością zaszczyciła nas także burmistrz m. Zakopane Agnieszka Nowak Gąsienica

Tajemniczy Sojusznik - spotkanie z Piotrem Fudakowskim

2016-12-13
Powiększ zdjęcie

Tajemniczy Sojusznik -  Secret Sharer jest pierwszym filmem wyreżyserowanym przez Piotra Fudakowskiego, który jest również autorem scenariusza inspirowanego opowiadaniem  Josepha Conrada pt.Tajemny wspólnik 

14 grudnia o godz. 10.30 w szkolnym kinie odbędzie się spotkanie z panem Piotrem Fudakowskim. Organizatorem spotkania z reżyserem i projekcji filmu Tajemniczy sojusznik jest STO w Zakopanem oraz Gimnazjum nr 1. Naszą szkołę będzie reprezentować klasa 3b oraz zgłoszeni uczniowie z klas 2a i 3a. Warunkiem udziału w spotkaniu było przeczytanie opowiadania Josepha Conrada "Tajemny wspólnik"

Opiekunowie: Pani Anna Sokołowska i pani Anna Przekupień