Coca-Cola Cup 2013

2013-04-29

Również w tym roku nasza szkoła bierze udział w Turnieju Coca-Cola Cup 2013,  którego rozgrywki rozpoczęły się z poczatkiem kwietnia

Nasza drużyna awansowała do Grupy 2

Na stronie Coca cola cup czytamy:"

W tegorocznej, 15. już edycji turnieju, zmierzy się ze sobą blisko 35 000 gimnazjalistów z całego kraju. Reprezentanci niemal 40% polskich gimnazjów powalczą o nagrodę główną - wyjazd na obóz treningowy do jednego z najlepszych klubów piłkarskich w Europie, Juventusu Turyn. Do udziału w Coca-Cola Cup zgłosiło się dokładnie 3.495 drużyn, z czego 1.182 to zespoły dziewcząt. Najliczniejsze reprezentacje w tegorocznej edycji turnieju mają województwa: mazowieckie (360 drużyn), podkarpackie (293) i małopolskie (291).

Zespoły rywalizują w trzech rundach: od eliminacyjnej, przez finały wojewódzkie, aż po finał krajowy, który odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2013 roku."

Wyniki Rozgrywki lokalne Grupa 1