Talenty Małopolski z licznym udziałem uczniów Gimnazjum nr 1

2013-04-28

W sobotę w kinie Sokół w Zakopanem odbyły się eliminacje Powiatu Tatrzańskiego XXVI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2013"

W eliminacjach wzięli udział utalentowani uczniowie naszego gimnazjum. Przez cały rok z uporem i wielkim zaangażowaniem spotykali się by rozwijać swoje  umiejętności taneczne.

Taniec dla tej młodzieży stał sie pasją. Szkoła słynie z tego, że stwarza warunki do rozwoju zainteresowań młodych ludzi.

Naszą szkołę prezentowaływ eliminacjach grupa Akro Dance oraz grupa taneczna Scandal Berry. Pierwsza pracuje pod kierunkiem pani Ewy Pręgowskiej druga, młodziutka grupa, mająca zaledwie  roczek pod kierunkiem maturzysty Adama Soroczyńskiego, choreografa i członka grupy ROX ( również ćwiczącej w murach naszej szkoły).

Wszystkie grupy wypadły fantastycznie. Grupa ROX oraz Akro Dance przeszły do finału, który odbędzie się 18 maja w Dobczycach.

Scandal Berry bardzo się podobała, otrzymała wyróżnienie  i za rok na 100% będzie w finałach.

Wyniki eliminacji

Fotogaleria z eliminacji zobacz

Kto nie był w sobotę w kinie Sokół może zobaczyć występy na Youtubie

Scandal Berry z udziałem uczniów Gimnazjum nr 1