Pozytywnie zakręceni

2012-12-21

Wolontariusze oraz harcerze, którzy wzięli udział w Mikołajkach dla KBK-i (POZYTYWNIE ZAKRĘCENI)

1. Oskar Kulig – Piątek II D (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  2. Angelika Stoch II B (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  3. Bartosz Czarny II C (czynny udział w spotkaniach wolontariatu)
  4. Martyna Ajdukiewicz II B (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  5. Jakub Starzyk II A (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu oraz reprezentacji szkoły ze sztandarem, pomoc w organizacji zbiórek harcerskich, przyboczny drużyny harcerskiej im. O. i A. Małkowskich)
  6. Tymoteusz Dubnicki II A (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  7. Magdalena Borkowska II B (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu oraz reprezentacji szkoły ze sztandarem, pomoc w organizacji zbiórek harcerskich, zastępowa drużyny harcerskiej im. O. i A. Małkowskich)
  8. Katarzyna Krzyściak III A (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  9. Julia Ferenczak III B (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  10. Karolina Papież III B (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  11. Patrycja Dawiec III B (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  12. Izabella Ślaga III B(czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu)
  13. Maksymilian Kaleta III D (czynny udział we wszystkich spotkaniach wolontariatu oraz zbiórkach harcerskich)