WAŻNY KOMUNIKAT Pomóżmy !!!

2012-11-21

Szanowni Państwo !

W związku z nieszczęściem, które w poniedziałek 19 listopada przytrafiło się rodzinie naszych uczniów organizujemy na terenie naszego gimnazjum zbiórkę najniezbędniejszych rzeczy, które będą potrzebne do zabezpieczenia domu po pożarze przed zimą oraz do normalnego funkcjonowania.

Dziesięcioosobowa rodzina ma obecnie do dyspozycji dwa suche pomieszczenia. Mieszkalne poddasze spłonęło niemalże całkowicie a murowany parter został zalany podczas gaszenia pożaru.

W chwili obecnej najpotrzebniejsze są materiały budowlane ponieważ dach wymaga całkowitej odbudowy. Są to rzeczy takie jak:

• krokwie (!)
  • deski (!)
  • regipsy
  • wełna mineralna
  • 200 arkuszy blachy (rodzina będzie wdzięczna za każdą ilość aby tylko zdążyć przed śniegiem) (!)
  • gwoździe
  • okna

Ponad to do zalanych pomieszczeń:

• farby
  • pędzle
  • meble
  • łóżka
  • kołdry

Zniszczeniu uległy wszystkie buty dlatego poszukujemy:

• damskie kozaki numer: 38, 37 (2X), 40 (2x)
  • męskie trapery: 40, 41 (4x)

Zalane zostały również sprzęty AGD takie jak:

• telewizor
  • lodówka
  • pralka
  • odkurzacz

Potrzebne będą także:

• dywany lub wykładziny
  • garnki
  • środki czystości (!)

Gdyby ktoś z Państwa dysponował powyższymi rzeczami, bądź był wstanie wspomóc Rodzinę bardzo prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym Dorotą Barnaś pod numerem telefonu 605 549 545.

Bardzo prosimy o rzeczy niezniszczone.

Dyrekcja wraz z nauczycielami Gimnazjum nr 1 w Zakopanem