VII Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…” Jan Paweł II Z A K O P A N E 24-27 maja 2012 r.
2012-05-06
Nasi gimnazjaliści Grzegorz Tworek uczeń klasy II c oraz zespół teatralny Melpomeny zakwalifikowani zostali do
VII edycji Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej
„Szukałem Was…” Jan Paweł II
Z A K O P A N E 24-27 maja 2012 r.
Oto co czytamy na stronie UM Zakopane:
http://www.zakopane.eu/index.php?option=16&action=news_show&news_id=6700
Przedstawiamy wyniki VII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Szukałem Was..." Zakopane 2012 w następujących kategoriach: literatura, plastyka, muzyka i teatr. W tym roku tematem konkursu była postać i działalność Św. Brata Alberta.
Poezja:
Weronika Jałocha - Częstochowa
Ewelina Gołębiowska - Nowy Targ
Antoni Maćkiewicz - Zakopane
Katarzyna Grych – Dębica
Proza
Patryk Grzyb – Kraków
PLASTYKA
Temat: Św. Brat Albert (Adam Chmielowski) - malarstwo i rzeźba w drewnie
Grupa I ( 6 – 11 lat) malarstwo, podłoże papierowe, format A3
Jakub Kralka – Szkoła Podstawowa nr 5 Zakopane
Agnieszka Handzel –Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Nowy Targ,
Julia Lasak – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek - Nowy Targ,
Karolina Gasińka –Szkoła Podstawowa nr 5 Zakopane
Sara Cichoń – Szkoła Podstawowa nr 3 Zakopane
Katarzyna Dębiska – Szkoła Podstawowa nr 7 Zakopane-Cyrhla
Natalia Pacyga –Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Nowy Targ
Mikołaj Para – Szkoła Podstawowa nr 5 Zakopane
Szymon Sutor –Szkoła Podstawowa nr 11 Nowy Targ
Grupa II ( 12 – 15 lat) malarstwo, podłoże papierowe, format A3
Klaudia Porzuczek – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. A. Kenara
Rita Curlej – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. A. Kenara
Justyna Hnatiuk – Ognisko Pracy Pozaszkolnej , Muszyna
Grzegorz Tworek – Gimnazjum nr 1 Zakopane
Anna Bednarek – Zespół Szkół we Wrzosowej
Marta Pietrzak – Gimnazjum nr 21 Częstochowa
Magdalena Stala – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. A. Kenara
Grupa III ( 16 – 20 lat) malarstwo podłoże papierowe format B2
Anna Mrożek – Liceum Plastyczne im. A. Kenara
Alicja Guzik – I Liceum Ogólnokształcące, Nowy Targ
Grupa III ( 16 – 20 lat) rzeźba pełna w drewnie, drewno surowe i polichromowane wys. 30-70 cm
Damian Wcisło –Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara,
Katarzyna Paczuska – Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara,
Agnieszka Jaszczyk – Zespół Szkół Plastycznych –Bielsko-Biała
Klaudia Topór – Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara
Edyta Gał – Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara
MUZYKA
Soliści:
1. Claudia Kuczaj
2. Justyna Błacha
3. Anna Kumorek - Zakopane
4. Karolina Łukomska - Kodeniec, woj. Lubelskie
5. Łukasz Lisek – Łęczna
6. Patrycja Mazur - Mogilany
7. Monika Ziarko - Mogilany
Zespoły:
Ze względu na brak liczby osób w zgłoszeniach zespołów wyniki zostaną podane 7 maja 2012 roku. Przepraszamy.
TEATR
Zespół Teatralny bez nazwy - Załuczne
Szkoła Artystyczna – Zakopane
Grupa Teatralna Melpomeny – Zakopane
Zespół Figiel – Łęczna
Teatr A – Opole
Wspólnota Małego i Młodego Misjonarza – Zakopane
Serdecznie Wam gratulujemy!