Rok szkolny 2010/2011 zakończony

W środę 22.06.2011 zakończyliśmy rok szkolny. Najpierw o godz. 10:00 wszyscy wzięli udział we mszy św. w kościele Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach. Póżniej ok godz 11:00 zebraliśmy się w auli szkoły aby odebrać wakacyjny prezent od nauczycieli. Jak co roku nasze grono pedagogiczne przygotowało spektakl dla uczniów.

Tym razem nauczycielska grupa teatralna wystawiła " Ksieżniczkę na ziarnku grochu". Jak zawsze nauczyciele nas zaskoczyli .

Wkrótce fotki opinie uczniów n/t spektaklu.

Po tym miłym, radosnym akcencie,  na dziedzińcu szkoły w obecności Burmistrza miasta Zakopane pana Jausza Majchra pan dyrektor Mirosław Spera podsumował rok szkolny i wręczył wszystkim wyróżniającym się uczniom i ich rodzicom nagrody, dyplomy i podziękowania

Na koniec w klasach uczniowie odebrali świadectwa i pożegnali się z wychowawcami

Życzymy udanych wakacji !!!!