Wydanie „Tomiku poezji i prozy”

W czerwcu 2011 r. został wydany „Tomik poezji i prozy". Ostatnie takie wydanie tomiku miało miejsce kilka lat temu.

Niniejszy tomik poezji i prozy jest zbiorem twórczości gimnazjalistów Gimnazjum nr 1 im. Olgi i Andrzeja Małkowskich

Zawiera najpiękniejsze wiersze oraz twórczość prozatorską. Zostały zgromadzone w nim utwory nagrodzone i wyróżnione w konkursach a także pochodzące od uczniów - absolwentów.

Rysunki i szkice wchodzące w skład tomiku zostały wykonane przez gimnazjalistów na zajęciach plastyki u p. B. Marchlik - Hulbój, natomiast całość tomiku opracowała  nauczycielka języka polskiego Agata Curzydło.

W skład tomiku wchodzą wiersze miłosne, wybór wierszy - pejzaże przyrody, uczucia codziennosci, troski życia, listy do Ojca Świętego Jana Pawła II; utwory prozatorskie oraz haiku.

Pierwszy wydruk próbny dostępny jest już w bibliotece szkolnej a wersja elektroniczna na szkolnej stronie internetowej.

Tomik poezji i prozy

kliknij i czytaj