Dzień Patronów, Dzień Talentów i rozgrywki sportowe

Dzisiaj w naszej szkole  świętowaliśmy Dzień Patronów oraz przeprowadziliśmy Konkurs Talentów i Dzień Sportu.  O godz. 8.00 grupa młodzieży pod opieką pana dyrektora Mirosława Spery i Jolanty Kubiny udała się na cmentarz by złożyć wiązankę na grobie Olgi i Andrzeja Małkowskich, patronów naszego gimnazjum. Wiązankę wykonała Szkolne Koło Florystów pod kierunkiem pani Kubiny. O godz.9.00 w szkolnym kinie odbył się II Konkurs Wiedzy o Patronach,zrealizowany w formule  "1 z 10" Każda klasa miała swojego przedstawiciela. Największa wiedzą o życiu patronów wykazała się Dorota Szczerba z kl. 2a. Po zakończeniu konkursu pani Ania Sokołowska poinformowała o wynikach przeprowadzonych w II semestrze konkursów: Konkursu poezji miłosnej, Dnia Subkultur i Konkursu ortograficznego. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy. ( wkrótce info: kto i za co )

Kolejnym punktem programu był konkurs Talentów, który odbył się nowej Hali Sportowej. Jurorzy po obejrzeniu, wysłuchaniu "talentów" wydali werdykt

1 miejsce zajęłą Natalia Bobrowski - prezentująca talent plastyczny

2 miejsca Dominika Budzyk- wokalistka i Dorota Szczerba -wokalistka i autorka wykonywanych utworów

Po części artystycznej był czas dla talentów sportowych Drużyny konkurowały grając w piłkę nożną i " dwa ognie". Zobaczcie jak świętowaliśmy