Dlaczego zostaliśmy SREBRNĄ SZKOLNĄSTRONĄ ROKU 2011

Tak piszą na http://www.konkurs.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=mg,52 organizatorzy Konkursu Szkolnastrona Roku 2011 -

cytat:

"Najlepsze strony www to takie, które żyją. Prowadzone z dużą starannością, systematycznością i sercem. Budowane z myślą o odbiorcy trafiają do niego tak, jak chciał administrator. Prowadzone często przez pasjonatów, nie informatyków, lecz biologów, polonistów, katechetów. Tak, jakby byli mistrzami w tej dziedzinie. Pamiętajmy bowiem, że można byc mistrzem we wszystkim, nawet w robieniu kanapek."

Prowadzenie szkolnej bądź przedszkolnej strony www wymaga od admoinistratorów wiele wysiłku, pracy, zaangażowania i kreatywności. Jak zwrócić uwagę odbiorcy na tę właśnie stronę? Uczmy się od najlepszych. Jak oceniają swoje strony Ci najlepsi? Jak oceniają ich użytkownicy tych stron? Poczytajmy...

Chcecie wiedzieć zapraszam :

O stronie www Gimnazjum nr 1 im. O. i A. Małkowskich w Zakopanem

Chcecie widzieć jak było Zapraszam do galerii

Galeria zdjęć z Konferencji oraz ogłoszenia wyników Konkursu Szkolnastrona Roku 2011