Pokaz Iluzji w naszej szkole

Dzisiaj tj. 11.05.2011 w naszej szkole zjawił się Iluzjonista z niezwykły pokazem. Myślę, ze wszyscy lubimy oglądać pokazy tzw. magów, czarodziei czyli ILUZJONISTÓW. Bawimy sie świetnie i próbujemy podejrzeć jak ONI to robią. Dzisiaj też próbowaliśmy.

Sabina, jedna z naszych uczennic odważyła się nawet dać "przepiłować". Inni uczniowie tez mieli okazję zobaczyć z bliska sztuczki ponieważ służyli naszemu gościowi pomocą jako asystenci, asystentki. Widzieliśmy trick z kartami, latającym stolikiem, węzłami na sznurze, zamianą biletu wstępu na banknoty o nominale 100 zł. Nawet przeszliśmy "szkolenie" jak to się robi ale tylko p. Darkowi Basińskiemu udało się to zrobić ????

Pokaz był bardzo udany, zarówno uczniowi jak i towarzyszący im nauczyciele wyszli z pokazy z uśmiechem na twarzach Dziękujemy