Konkursy rozstrzygnięte, nagrody rozdane

W dniu dzisiejszym na piątej lekcji odbył się apel, podczas którego rozdane zostały dyplomy i nagrody za udział i zwycięstwo w przeprowadzonych ostatnio konkursach i imprezach szkolnych. Trzeba przyznać, ze było tego sporo. Tak więc dziś mogliśmy usłyszeć oficjalne wyniki i nagrodzić uczestników Szkolnego Dnia Europejskiego, Konkursu Wiedzy o Krajach Unii,  Konkursu wiedzy o A. i O. Małkowskich 1z10, Turnieju Miedzyklasowego Państwa - Miasta, I Szkolnego Dnia Subkultur, poznać najlepszycyh anglistów w naszej szkole, którzy wzięli udział w Miedzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego. Były nagrody dla klas - mnóstwo słodyczy, były nagrody indywidualne: ksiażki i karty podarunkowe do EMPIKU .

Wszystkim serdecznie gratulujemy i wierzymy, że za rok wszystkie rozpoczęte edycje konkurów będą kontynuowanne na jeszcze wyższym poziomie. Dziękujemy nauczycielom, którzy zorganizowali konkursy, przygotowali młodziez do udziału w nich

Szczególne podziękowania składamy pani Justynie Wojtaś, naszemu szkolnemu grafikowi, który projektuje wszystkie dyplomy dla uczniów, dzięki czemu każdy dyplom jest osobistą dedykacją dla ucznia .

Autor: Anna Przekupień