Międzynarodowy konkurs języka angielskiego The Big Challenge w naszej szkole!

W dniu dzisiejszym tj.26 kwietnia 2016r. uczniowie naszego gimnazjum podjęli wyzwanie i przystąpili do międzynarodowego konkursu online The Big Challenge.

The Big Challenge odbywa się raz w roku w kilku krajach w Europie. W 2015 roku, w konkursie wzięło udział ponad 560 000 uczniów  m.in. z Francji, Niemiec, Austrii, Hiszpanii i Szwecji. Dla uczniów to praktyczny sposób weryfikacji zmieniających się umiejętności językowych. Dzięki trzem rankingom, uczniowie mogą porównywać swoje wyniki na różnych szczeblach konkursu.

Po ogłoszeniu wyników, uczniowie otrzymują oficjalny certyfikat z uzyskanymi wynikami we wszystkich trzech klasyfikacjach. CERTYFIKAT jest dokumentem potwierdzającym poziom językowy ucznia , zgodniez międzynarodową klasyfikacją CEFR i może mu służyć przez cały okres jego nauki.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Autor: Magdalena Gąsienica Kuchta