Mamy III miejsce i puchar w XXII Sztafetowym Biegu Niepodległości :)

2014-11-07

W piątek czyki dzisiaj - 7 listopada 2014 r. - odbył się XXII Sztafetowy Bieg Niepodległości im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4, Gimnazjum Nr 3 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

W biegu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, przedstawiciele klubów sportowych  i zakładów pracy - łącznie 28 sztafet. W tym roku uczestnikom pogoda sprzyjała, mimo wcześniejszej niekorzystnej prognozy. Bieg rozpoczął się wspólnym startem sztafet o godzinie 10.30 w Parku Miejskim im. J.Piłsudskiego przy TCKiS Jutrzenka. Uczestnicy pokonali trasę przebiegającą ulicami: Józefa Piłsudskiego, Kornela Makuszyńskiego, Stefana Żeromskiego, Bronisława Czecha, Przewodników Tatrzańskich, Mieczysława Karłowicza, Droga na Bystre, Droga do Olczy aż do mety znajdującej się przy szkole podstawowej i gimnazjum na Olczy. Na zawodników czekał tradycyjny poczęstunek – parówki, bułki i herbata. O godzinie 12.00 w szkolnej sali gimnastycznej odbyła się akademia z inscenizacją z flagami do słów pieśni „Dokąd idziesz Polsko?” w wykonaniu uczniów klas I oraz wiązanką pieśni patriotycznych zespołu Majus pod kierunkiem Małgorzaty Lasiak.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli zaszczytne III miejsce GRATULUJEMY !

Wyniki kliknij