Koło Teatralne znowu w akcji!

2014-10-01

Za nami pierwsze zajęcia szkolnej grupy teatralnej „Melpomeny”. Zgłosiło się 15 osób z różnych klas, trzon grupy stanowią dziewczęta. Do starej gwardii z 3b i 2a dołączyli nowi uczniowie. Rozpoczęła pani Anna Sokołowska, następnie głos zabrał i poprowadził zajęcia pan Michał Barczak – aktor, który swoje zdolności i umiejętności kształcił w Łódzkiej Szkole Filmowej w Łodzi.

Na początku każdy z przybyłych przedstawił się, w skrócie opowiedział o tym, co lubi, czym się interesuje; dalsze ćwiczenia na koncentrację czy wyładowanie emocji pokazały, jak bardzo wszyscy byli stremowani i w jakiś dziwny sposób nieśmialiJ Miejmy nadzieję, że kolejne spotkania to przełamią, a efektem pracy grupy będzie coś, co będzie można zaprezentować szerszej publiczności. Życzymy powodzenia! A niezdecydowanych zapraszamy w najbliższy wtorek o 14.15 do auli szkolnej.

Termin zajęć: wtorki, 14.15-15.15, aula gimnazjum.

A.S.