Skąd przychodzimy? Kim jesteśMy? Dokąd zmierzamy?

2014-09-17

27 czerwca,  na zakończenie roku szkolnego 2013/2014 wydana została  publikacja o naszych uczniach, którzy: rysują, malują, śpiewają, fotografują i piszą. Do wydania takiej książeczki przyczyniła się min. spora ilość uczniów "niewyżytych artystycznie". Tytuł publikacji: "Skąd przychodzicie? Kim jesteście? Dokąd zmierzacie?" - Gimnazjum nr 1 artystycznie. Znalazło się w niej aż 36 uczniów, którzy wyróżniali się artystycznie. Oni też otrzymali z rąk p. dyrektora M. Spery oraz autorki publikacji p. Beaty Marchlik Hulbój egzemplarze publikacji. Dla wszystkich pozostałych uczniów wersja elektroniczna dostępna tutaj Część 1 i tutaj Część 2.

P. Beacie Marchlik Hulbój gratulujemy pomysłu i determinacji. Uczniom gratulujemy ciekawych prac, talentów, odwagi opowiedzenia o sobie, o swoich pasjach.

Dzięki tej publikacji możemy spojrzeć na siebie inaczej.

Zapraszamy do lektury