Finał III Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

27 kwietnia nasza szkoła już po raz drugi była gospodarzem finału Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. W finale wzięło udział 16 szkół z całego powiatu tatrzańskiego, każdą szkołę reprezentowało po dwóch najlepszych uczniów wyłonionych w etapie szkolnym.

W naszej szkole byli to: Tomasz Jarecki i Kacper Borzęcki.

Wyniki:

I miejsce- Monika Stopka

II miejsce- Mieszko Iwaniec

III miejsce- Maciej Zaleski

Konkurs organizowany jest przez Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego ze szkół gimnazjalnych powiatu tatrzańskiego.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki i doskonalenia znajomości języka angielskiego, rozwijanie zainteresowań językowych,  inspirowanie uczniów do pracy samokształceniowej, promocja wiedzy o krajach anglojęzycznych.  W tym roku motywem przewodnim była Szkocja.

Za przygotowanie konkursu oraz udział w pracach komisji przeprowadzającej konkurs byli odpowiedzialni: Magdalena Gąsienica-Kuchta, Iwona Walas, Karolina Sikorska, Teresa Saguła.

Wszystkim nauczycielom pomagającym przy organizacji konkursu serdecznie dziękujemy.

Wszystkim laureatom i uczestnikom gratulujemy!

MGK