Europejski Dzień Języków 2016 - wyniki

Znamy już wyniki części konkursowej

... i z ogromną radością chcemy podkreślić, że z roku na rok poziom wiedzy naszych uczniów jest coraz wyższy.

Moi drodzy, wiedziałyśmy od dawna, że jesteście kreatywni i kolejny raz daliście tego wyraz w odpowiedziach na pytania konkursowe. Był polot i fantazjaMrugnięcie, ale wiedza również była. I właśnie tego gratulujemy wszystkim, którzy mieli odwagę i zaszczyt reprezentować klasę w trzyosobowych zespołach.

Najlepsi wśród klas pierwszych okazali się uczniowie 1A, najwięcej punktów wśród klas drugich zdobyła kl. 2D, a w rywalizacji klas trzecich lepsi okazali się uczniowie kl. 3B.

Warto zauważyć, że reprezentacja klasy 2D zdobyła najwięcej punktów wśród wszystkich zespołów, dlatego im właśnie należą się podwójne gratulacje. GRATULUJEMY, GRATULUJEMY!

Gratulujemy wam wszystkim i dziękujemy za współną zabawę.

M. Mleczko, M. Gąsienica-Kuchta