Europejski Dzień Języków 2016

"Języki to nasza siła"- pod takim hasłem odbywa się tegoroczna edycja Europejskiego Dnia Języków.

Również w naszej szkole będziemy starały się pokazać wam bogactwo językowe Europy i jej różnorodność kulturową. Zachęcamy do wspólnej zabawy. Przed nami "festiwal plakatów"- dziękujemy za otrzymane już prace, zachęcamy pozostałych, by również poświęcili chwilę i na swój sposób zinterpretowali tegoroczne motto Europejskiego Dnia Języków. Liczymy na wasze zaangażowanie, jesteśmy przekonane, że i tym razem pozytywnie zaskoczycie nas swoją kreatywnością.

W przyszłym tygodniu sprawdzimy waszą wiedzęUśmiech I wyjątkowo nie będzie to test, lecz quiz, który w ciekawy sposób sprawdzi waszą wiedzę ogólną o państwach, językach i kulturze Europy. Na zwycięskie drużyny czekają atrakcyjne nagrody.

Viel Spaß!

Naucz. j. obcych: mml, mg-k, msz